Register

A password will be e-mailed to you.

Titanfall 2, hikayecilik açısından ilkinden çok daha gelişmiş bir oyun olacak gibi görünüyor.

Respawn Entertainment tarafından 28 Ekim tarihinde tüm platformlara çıkarılacak olan Titanfall 2, ilk oyunda olmayan sağlam bir tek kişilik senaryoya sahip olacak. Yeni yayınlanan video, bu senaryo hakkında detaylı bilgiler veriyor.

Titanfall 2’deki ana karakterimiz olan Jack Cooper, IMC ile savaşan asiler arasında sıradan bir askerdir. Ancak bir gün yaralı bir Titan ve ölmek üzere olan pilotuna denk gelir. Pilot ölmeden önce Cooper’ın Titan’ı kullanabilmesi için gereken kodları verir ve böylece ikisinin kaderi birleşmiş olur.

Bu videodan da görülebildiği üzere, Titanfall evrenindeki dev mechalar aslında basit birer savaş robotu değiller. Hayli ileri seviyede yapay zekaya sahip olan bu makineler, pilotlarıyla hayli derin bağlar kurabiliyorlar.

Oyunda ana karakter olan Jack Cooper ile başrol paylaşan Vanguard sınıfı Titan BT-7274, oyunda büyük rol oynayacak. Sık sık yaya dövüşmek zorunda kalacak olan Cooper, BT-7274 ile birlikte IMC tarafından inşa edilen gezegen katili silahı durdurmaya çalışacak.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.