Register

A password will be e-mailed to you.

Sony tarafından yapılan açıklamayla, Uncharted filminin yönetmeni en sonunda belli oldu.

Sony’nin Playstation konsollarına has bir oyun serisi olan Uncharted, PS oyuncuları tarafından çok seviliyor. Öyle ki bir süredir bu seriden esinlenen bir sinema filminin de çekilmesi gündemdeydi.

Ancak Uncharted serilerinin kahramanı Nathan Drake’i beyaz perdeye taşımak, sanıldığı kadar kolay olmadı. Uzun süredir gündemde olan ancak devamlı sorunlarla boğuşan film projesinin yönetmeni bile belli değildi.

Sony tarafından yapılan bir açıklamayla en azından bu belirsizlik giderilmiş oldu. Uncharted filminin yönetmenliği, Shawn Levy tarafından üstlenilmiş. Netflix’in yeni hit dizilerinden Stranger Things’in de yapım ve yönetiminden sorumlu olan Levy, artık Uncharted sinema filminin yönetmenliğini de üstleniyor.

Tabii Levy’nin gelişi tüm sorunların çözüldüğü anlamına gelmiyor. Sony’nin oyunlardan yola çıkarak çekmek istediği Uncharted ve Last Of Us sinema filmlerinin ne zaman gösterime gireceğine dair hiç haber yok. Uncharted için 2017 yazına işaret eden söylentiler olsa bile, Sony yönetimi bu konuda ümitli görünmüyor.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.