Register

A password will be e-mailed to you.

Philips Monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, MultiView özelliğine sahip, 40 inçlik Philips Brilliance 4K Ultra HD LCD ekranı BDM4037UW modelini sunuyor.

BDM4037UW modeli, UltraClear, 4K UHD (3840 x 2160) çözünürlüklü görüntüler sunmak için yüksek performanslı bir panelle donatıldı. Ayrıca, Philips’in bu ekranı ekstra canlı ve parlak görüntüler için, süper yüksek statik kontrast oranları sağlayan, gelişmiş bir çoklu alan dikey ortalama teknolojisini kullanıyor. Optimize edilmiş piksel yönetim teknolojisi sayesinde ise, ekran aynı zamanda 178/178 derecelik ekstra geniş bir görüntüleme açısına da sahip.

Daha geniş bir renk gamını destekleyen Ultra Wide Color ise – NTSC gamının tipik %72’sini desteklemek yerine %85’ini destekleyerek – kullanıcılar tarafından algılanan renk aralığını genişleterek gerçeğe daha yakın görüntüler üretiyor. Renk dengesini ayarlamak için yazılım ayarlarını değiştiren iyileştirmelerin aksine, Ultra Wide Color donanımda yapılan bir iyileştirme.

MultiView, kullanıcıların tek ekranda dört veriyi birden görüntülemelerine olanak tanıyor – üstelik her biri Full HD olarak. Görüntüleri iki farklı şekilde düzenlemek mümkün:

1) Picture-by-Picture modu, kontrol odalarında ya da işbirliğini daha üretken kılmak için yan yana duran dizüstü bilgisayarlar gibi çoklu cihazları kullanırken yararlı olur. Bu mod, ekranı birkaç bölmeye ayırır.

2) Picture-in-Picture modu ise, örneğin ekranın kalan kısmında çalışırken küçük bir pencerede de haber akışını izlemeyi sağlar. LED arka aydınlatmalı ekranlarda bazı kullanıcıların yaşayabileceği titreşimi ve dolayısıyla da gözlerin yorulmasını önlemek için ise, monitör Philips Flicker-Free Teknolojisi ile donatıldı.

Philips’in yeni BDM4037UW ekranı, 759 USD tavsiye edilen perakende satış fiyatından elektronik marketlerde bulunabilir.

ÖzellikPhilips BDM4037UWLCD panel tipiVA LCDArka aydınlatma teknolojisiW-LED sistemiPanel ölçüsü40 inç / 101.6 cmGörüntü oranı16:9Optimum çözünürlük3840 x 2160 @ 60HzGörüntüleme açısı178º (H) / 178º (V), @ C/R > 10Parlaklık300 cd/m²Renk sayısı1.07 milyar renkGörüntü iyileştirme

SmartImage

MHL

1080P @ 60 Hz

Kullanım kolaylığı

• Dahili Hoparlörler: 5 W x 2

• MultiView: PBP (4x cihaz), PIP (2x cihaz)

• Kullanıcı kolaylığı: SmartImage, Multiview, Kullanıcı, Menü, Güç Açık/Kapalı

• Kontrol yazılımı: SmartControl

• Ek kolaylıklar: Kensington kilidi, VESA montajı (100x100mm)

• Tak & Çalıştır Uyumluluğu: DDC/CI, MacOS, sRGB, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7

Bağlantı• Sinyal Girişi: VGA (Analog ), DisplayPort x 2, HDMI (1.4) – MHL x 1, HDMI (2.0) – MHL x 1 • USB: USB 3.0×4 (1’i hızlı şarjlı)* • Sync Girişi: Ayrı Sync, Sync yeşil • Ses (Girişi/Çıkışı): PC ses girişi, Kulaklık çıkışıAyak

Eğme: -5/10 derece

Sürdürülebilirlik• Çevre ve enerji: EnergyStar 7.0, RoHS • Geri dönüşümlü ambalaj malzemesi: % 100 • Spesifik Maddeler: Cıvasız, KurşunsuzYasal uygunluk ve standartlar

Düzenleyici Makam Onayları: WEEE, CECP, PSE, VCCI, BSMI, CE İşareti, cETLus, CU-EAC, EPA, FCC B Sınıfı, ICES-003, J-MOSS, KUCAS, PSB, RCM, SASO, SEMKO, TUV Ergo, TUV/GS, UKRAINIAN, MEPS

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.