Register

A password will be e-mailed to you.

MSI, NVIDIA’nın yeni Pascal mimarisi ile gelen GeForce GTX 1050 serisi ekran kartlarını duyurdu.

MSI’ın ödül sahibi GTX 10 GAMING serisini temel alan MSI GeForce GTX 1050/1050 Ti serisi, TWIN FROZR VI termal tasarımının ölçeklendirilmiş versiyonu ile soğutuluyor. Böylece çok daha yüksek çekirdek ve bellek hızları ile oyunlarda üstün performans sağlanıyor.

TWIN FROZR VI soğutucunun tasarımı, bilgisayarın kasasından dışarı sızan kıpkırmızı GAMING parıltısıyla güçlendirildi. Kartların yan tarafında yer alan MSI GAMING DRAGON LED ise özelleştirilebilir aydınlatma kiplerine olanak tanıyor.

Tamamen baştan tasarlanan 4 fazlı PCB tasarımı ise Military Class 4 bileşenler ve 6-pin güç konnektörü ile daha yüksek hızaşırtma potansiyeli sunuyor. Böylece ekran kartınızın limitlerini maksimum seviyeye ulaştırabilirsiniz.

msi-gtx1050

TWIN FROZR VI TERMAL TASARIMI

MSI’ın yeni TWIN FROZR VI termal tasarımı, ekran kartı soğutma teknolojilerinde çıtayı yükseltiyor. Patentli MSI TORX fan teknolojisinin geliştirilmiş versiyonu olan TORX Fan 2.0, öncekine oranla %22 daha fazla hava basıncı oluştururken gürültü seviyelerini daha da düşürüyor.

Bunlara ek olarak MSI GeForce GTX 1050/1050 Ti GAMING serisi, Pascal grafik işlemciyi soğuk tutmak için yüksek kaliteli termal macun kullanıyor.

ÇİFT VEYA TEK FANLI MODELLER

Pascal’ın gücünü daha küçük bir tasarımda ve daha uygun fiyatta arayanlar içinse MSI tek ve çift fanlı diğer MSI GeForce GTX 1050/1050 Ti modellerini sunuyor. Bu modeller de Military Class 4 bileşenleri ile kaliteyi garanti altına alırken Siyah/Beyaz tasarım arayanlar için ideal çözüm.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.