Register

A password will be e-mailed to you.

İŞTE YENİ İPHONE 7 – EVDEKİSEN.COM

Yılın artık ikinci yarısındayız ve yavaş yavaş yeni iPhone modellerini beklemeye koyulduk. Şimdiye kadar yeni iPhone’larla ilgili birçok sızıntı ve söylenti gün yüzüne çıkmıştı. Yani bunlar sayesinde az çok yeni iPhone 7’lerin nasıl olacağını tahmin edebiliyoruz.

Bunların dışında geçtiğimiz günlerde ise iPhone 7’nin fiyat bilgileri internete sızmıştı. Bugün ise iPhone 7 ile ilgili taze bir sızıntı elimize ulaştı. Çinli Weibo’da sızdırılan yeni bir görüntüde iPhone 7’ye ait olduğu iddia edilen bir kasa görünüyor.

Geniş kamera onaylandı!

Sızdırılan görüntüde cihazın arka kapağında sol üst kısımda konumlandırılan kamera sensörü görülebiliyor. Bununla birlikte cihazın geniş kamera sensörü de onaylamış oldu. Daha önce de birkaç kaynak iPhone 7’de geniş kamera sensörüolacağından söz etmişti.

iPhone 7 Plus farklı olabilir

Öte yandan Apple’ın iPhone 7 Plus modelinde ise çift arka kameraya yer vermesi bekleniyor. Bu iki cihazı birbirinden ayıran önemli özelliklerden olacak.

iPhone 7, iPhone 6s’in benzeri olacak

Ayrıca The Wall Street Journal, iPhone 7’nin iPhone 6s ile çok benzer olacağınıiddia etmişti. Yani bu yılki modelde radikal değişiklikler beklemeyin. Apple bu değişiklikleri 2017 yılına saklıyor.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.