Register

A password will be e-mailed to you.

Türkiye’nin ilan ve alışverişte yeni adresi ticaretmerkezim.com, 2016 yılında Aris Bilgi İşlem bünyesinde hayata geçirildi. Bir e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde e-ticaretin yeni yüzü olma sürecin de yenilikçi olan ticaretmerkezim.com, Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformu olmak için çalışıyor.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning, Hizmetler, İş İlanları, Hayvanlar Âlemi, Özel Ders Verenler ve Yardımcı Arayanlar olmak üzere toplam 10 kategoride hizmet veren ticaretmerkezim.com, Türkiye’nin en gelişmiş altyapı sistemlerinden birine sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen ticaretmerkezim.com, çalışmalarıyla ticaret hayatını kolaylatırıcı olmak için çalışmaktadır.

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ticaretmerkezim.com, kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

2 Responses

  1. engin

    Ücretsiz ilan veriliyor olmasi güzel içerik olarak rakiplerine göre zayıf fakat zamanla geliştireceklerdir sistemlerini alternatif olarak güzel bir site

    Cevapla
  2. Cuma Fidan

    Güzel bir site ilan yayınlamak basit ve kullanışlı bir ilan sitesi tercih edeceğim sitelerin başında

    Cevapla

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.