Register

A password will be e-mailed to you.

Tek bir tuşla ve ek yazılım gerektirmeden Dolby deneyimi sunan Cloud Revolver S, Türkiye’de satışa sunuldu.

Kingston Technology Company Inc.’in bir iştiraki olan HyperX, tak-çalıştır Dolby 7.1 Surround Ses teknolojisine sahip HyperX Cloud Revolver S’i Türkiye’de piyasaya sundu. Bir USB kontrol kutusu içerisinde Dolby Headphone teknolojisini entegre eden HyperX, tek bir tuş ile oyuncuları çevreleyen üst seviye bir ses deneyimi sağlıyor.

HyperX’in özel hafızalı köpüğü ve yeni geniş kafa bandı tasarımı konfor seviyesini artırarak uzun saatler boyunca keyifli bir oyun deneyimi vadediyor. Aynı zamanda çoklu platform desteği de sunan yeni premium kulaklık, 50mm sürücüleri ve gürültü önleme özelliğine sahip mikrofonuyla profesyonel oyuncular ve dünya çapındaki eSpor takımlarının kullanımı için tasarlandı.

HyperX Cloud Revolver S, kulaklıkla birlikte gelen ses kutusu sayesinde gerçekçi Dolby Kulaklık ses kalitesine ulaşıyor. Dolby Kulaklık 7.1 kanal surround ses ortamı oyunculara benzersiz bir oyun deneyimi yaşatarak kendilerini aksiyonun tam ortasında hissetmelerini sağlıyor. Dolby Surround sesin yanı sıra bas, düz tepki ve sohbet profilleri olmak üzere üç ek ses profili de bulunuyor.

CES 2017’de tanıtılan Cloud Revolver S, 629 TL + KDV tavsiye edilen tüketici fiyatıyla satışa sunuldu.

HyperX Cloud Revolver S hakkında detaylı bilgi:

Cloud Revolver S’in diğer özellikleri:

Dolby Surround Ses – Tak-çalıştır surround ses için yeni USB ses kontrol kutusu ve dahili yüksek kaliteli ses kartı Oyuncular tarafından geliştirildi – Üç adet ön tanımlı ekolayzır ayarı, bağımsız ses ve mikrofon sessizleştirme tuşları ve aktif modları hızlıca görebilmek için LED aydınlatma Yeni Tasarım – Daha geniş kafa bandı, mat siyah görünüm ve kulak yastıklarında HyperX Özel Hafızalı Köpük Premium Performans – Rakiplerinin aksine, ek bir yazılım veya ses kutusu gerektirmez.

HyperX Cloud Revolver S Teknik Özellikleri:

Sürücü: Dinamik, 50mm, neodimyum mıknatıslı Type: Çevresel, arkası kapalı Frekans yanıtı: 12Hz–28,000 Hz Empedansı: 30 Ω Ses basınç seviyesi: 1kHz’de 100.5dBSPL/mW T.H.D.: < 2% Giriş gücü: 30mW, Maximum 500mW Ağırlık: 360gr. Mikrofonlar ağırlık: 376gr. Kablo uzunluğu: Kulaklık: 1m Ses Kontrol Kutusu: 2.2m PC uzatma kablosu: 2m Bağlantı Tipi: Kulaklık: 3.5mm fiş (4 kutuplu) Ses Kontrol Kutusu: USB PC uzatma kablosu: 3.5mm stereo ve mikrofon fişi

Mikrofon:

Eleman: Elektret kondensatör tipi mikrofon Kutup düzeni: Çift yönlü, Gürültü engelleme özellikli Frekans yanıtı: 50Hz-18,000 Hz Hassasiyet: -44dBV (0dB=1V/Pa,1kHz)

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.