Register

A password will be e-mailed to you.

27 Eylül 2016 tarihinde piyasaya sürülmesi beklenen FIFA 17’yle ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Oyunla karşılaşmamıza kısa bir süre kala EA Sports, oyuncuların merakını giderecek bir video yayınladı. Başrolde Manchester United forması giyen Anthony Martial’ın olduğu videoda, takımların yeni atak tarzları ve futbolcuların bitirici vuruşlarına ait teknikler gösteriliyor.

Şut tekniklerinin daha da gerçekçi hale geleceği FIFA 17’de şutlar yerden sert ve köşelere doğru gönderilebilecek, voleler alçaktan gönderilerek kaleciler şaşırtılabilecek ve yeni plase teknikleriyle klas goller atılabilecek.

Hava toplarında da bazı yeniliklerin karşımıza çıkacağı oyunda futbolcu, gelen ortaya yere doğru gidecek şekilde kafa vuruşu yaparak kaleciyi zor durumda bırakmaya çalışacak. Günümüz futbolunda kaliteli forvet oyuncularının sıkça kullandığı bu teknik, FIFA 17’de de kullanılabilir olacak.

ea-sports-fifa-17-deki-atak-tekniklerinin-nasil-olacagini-anlatan-bir-video-yayinladi-705x290

Oyuncuların dar alanda attığı ara pasları, genelde savunmanın arasında kaybolup giderdi. FIFA 17, oyuncuların bu anlamda daha rahat ve etkili ataklar yapmasını sağlayacak bir sistemle gelecek. Alan dar olmasına rağmen futbolcunun ayağının içi ya da dışıyla falsolu paslar vermesini sağlayabilecek oyuncular, forvetleri kaleciyle karşı karşıya getirecek etkili ataklar yapabilecekler.

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.