Kayıt ol

Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Gelişen teknoloji ile birlikte inşaat sektörüde bu gelişmelerden payını almakta bugünkü yazımız karot beton delme ve kesme konusunda profesyonel hizmetler sunan Deka Karot.

Sert zemin ve beton delme ve kesim işlerinizi etrafa zarar vermeden temiz bir işçilik ile istediğiniz alanlarda delme işlerinizi yapıyoruz

Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız durumunda yerinde görerek en uygun fiyatı veriyoruz.

Karot ile beton delme bizim işimiz. İstanbul Avrupa yakasında tüm semt ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Deka Karot 2010 yılında kurulmuş olup karot beton delme kesme ve ankraj işlerinde profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

2010 yılının başlarında beton kırma, karot beton kesme, kat indirme gibi günümüzde evlerimizde, işyerlerimizde ve yeni konutların inşasında çok rastlanan ihtiyacımız olan bu işlerde eklenerek hedeflerine ulaşmak için bir adım daha atmıştır.

Beton kırma işlerinizde, kullanım amacı olmayan alanlarda, kompresör ile kırım gerçekleşmektedir. Kompresör ile kırım işlemi ucudur. Çatlaklar oluşması kullanım amacını yitirmiş alanlarda önemli değildir. Beton kırım işi ile binaya şekil verme amaçlanıyorsa karot makinaları kullanımı yapıya zarar vermemesi açısından en uygun olanıdır. Binanızda parçalayıp hafriyatı ile birlikte ortadan kaldrımak istediğiniz durumlarda kompresör ile beton kırma uygulaması maliyet açısından en ekonomik çözümdür.

Muhtelif çaplarda, darbesiz, istenilen yerde, sessiz ve temiz, demir donatısıyla birlikte, betonarme döşeme ve perdelerde, her türlü açılım ve tadilat için karot delme tekniğinden yararlanılır.

Demir filizi ekilmesinde en güvenli yöntem olup özellikle hasar görmüş kolon ve kiriş takviyelerinde, mantolama işlemlerinde güvenle kullanılır. Var olan betonarme sistemle birlikte çalışması öngörülen ve yeni oluşturulacak betonarmenin birbirine bağlanması amacı taşıyan, epoksi esaslı reçineler kullanılarak eski betona yeni betonun donatıları ankre edilmesi işlemidir. Her donatı çapı için uygulanabilmektedir.

Karot delme veya kesme işleminin tercih edilmesinin en büyük sebebi yapılara en ufak bir zarar bile vermemesidir. 30 katlı bir binanın en üst 10 katını yıkmak isterseniz kırıcılarla bu işi yapamazsınız, yapsanız dahi yapı büyük oranda zarar görür. Fakat karot kesme ve delme makineleri ilebu işi sıfır hasar ile yapmanız mümkündür. Profesyonel bir Karot firması arıyorsanız firmamızı çekinmeden araya bilir bilgi edinebilirsiniz.

Firmamız her türlü beton zemin kesme ve delme işlerini yapmaktadır. Beton Kolon, Perde Beton Duvar, Tabla Beton gibi beton malzemelerin kesimi profesyonel karot beton kesme ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Titizlikle yaptığımız kesim ve delme işlerinde emniyeti ön planda tutarak sıfır risk ile işimizi yapmaktayız.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.