Register

A password will be e-mailed to you.

AOC, TN paneline sahip hızlı oyuncu monitörü AGON AG251FZ modelini bugün resmen duyurdu.

25 inçlik bu ekran, üst düzey oyuncular ve espor tutkunları için 240 Hz yenileme hızına ve sadece 1 ms’lik tepki süresine sahip. Bu sayede ekran, hızlı oyunlarda akıcı ve doğal hareket sağlıyor.

AGON AG251FZ, mümkün olan en akıcı ve pürüzsüz grafiği de sunuyor. Ekranın ve PC’nin senkronizasyonunu Adaptif Sync’in yapması sayesinde ise, kırılma ve tutukluk ortadan kalkıyor.

Ergo Dial ergonomic ayağı, monitörün konumunu mükemmel şekilde değiştirmenin yollarını sunuyor. Tercih edilen konumu işaretlemek için yükseklik ayarına eşlik eden ölçünün yanı sıra, eğilme ve sağa sola dönme ayarı da bulunuyor.

Uzun oyun seansları boyunca, kullanıcıların gözlerini gelişmiş teknolojiler koruyor. Flicker-Free Teknolojisi rahatsızlık veren titreşimi en aza indiriyor. Low Blue Light modu ise gözleri, zararlı olabilecek mavi ışık dalga boylarından koruyor.

QuickSwitch mini klavyesi oyuncuların FPS, yarış ya da RTS oyunlarının taleplerine göre hazırlanmış ön ayarları arasında hızla geçiş yapmalarını sağlıyor.

AOC AGON AG251FZ, 2017 yılının Ocak ayında 449 USD (KDV hariç) tavsiye edilen perakende fiyatıyla mağazalarda bulunabilecek.

AG251FZ Özellikleri

Model

AG251FZ

Ekran

240 Hz’de 25 inçlik TN

Çözünürlük

1920×1080

Sync Teknolojisi

Adaptif-Sync (FreeSync ile uyumlu)

Sinyal Girişi

1 x VGA 1 x DVI 1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2a 4 x USB 3.0 Ses çıkışı/girişi Mikrofon girişi/çıkışı

Diğer Özellikler

Yüksekliği ayarlanabilir ergonomik ayak

Hoparlörler

1 ms GtG tepki süresi

Avrupa lansmanı

Ocak 2017

Tüketici tarafından tavsiye edilen perakende fiyatı

449 USD (KDV hariç)

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.