Register

A password will be e-mailed to you.

Bu yazımızda Antalya’da hizmet vermekte olan Akdeniz Transfer yetkilisi ile yaptığımız söyleşide hizmetleri ile ilgili bizimle paylaştığı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Antalya’da faaliyet gösteren Akdeniz Transfer, Antalya Havalimanı başta olmak üzere Antalya’daki bütün özel transfer ihtiyaçlarında hizmet vermektedir

Antalya’da sizi belirlediğiniz saatte istediğiniz yerden alıp gitmek istediğiniz yere konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Hem de oldukça uygun fiyatlarla.

İş gezileri, özel seyahatler ya da havalimanı karşılama için servis sunmaktayız.

Antalya Havalimanı Transfer
antalya havaalanı transfer

Sizin adınıza bir misafiriniz ya da aile üyenizin karşılanması ya da ulaşmak istediği noktaya transferini en yüksek konfor ve güvenlik anlayışı ile sunuyoruz. Sizin için çok geç bir saatte ya da uzak bir noktada. Önemli olan sizin talepleriniz, planımızı size göre yapıyoruz ve tüm transfer ihtiyaçlarınız için yüksek kalitede bir servis üretiyoruz.

Bunun yanı sıra tek kişi ya da çoklu gruplar. Filomuzda bulunan araçlarımızla dilediğiniz noktadan transferinizi gerçekleştirmek bizim görevimiz.

Yurtdışından gelecek olan iş misafirleriniz için artık havalimanına gitmenize gerek kalmadı. Akdeniz Transfer sizin adınıza dilediğiniz programa göre konuklarınızı karşılıyor ve konaklama adreslerine ya da talep ettiğiniz bir başka adrese transferlerini gerçekleştiriyor.

Antalya ziyaretiniz fuar içinse? Fuar takviminize ve fuar ekibinizin sayısına göre size özel bir transfer planı oluşturuyoruz. Her gün konakladığınız yerden sizi alıp fuar alanına tam zamanında ulaştırıyoruz ve akşamda konaklama alanınıza bırakıyoruz.

Fiyatlarımız oldukça makul fiyatlar ve personelimiz her zaman güler yüzlüdür. En çok önem verdiğimiz konu güven ve huzur içinde en yüksek konforla transferlerinizi gerçekleştirmek.

Araçlarımız yeni ve klimalıdır. Havaalanlarındaki arkadaşlarımız Sizleri Antalya’da Havalimanı’nda karşıladıktan sonra, hemen Antalya’daki kalacağınız yere transfer ediyoruz. Transfer ücretinizi direkt olarak şoföre nakit yapabilirsiniz.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.