Register

A password will be e-mailed to you.

Android cihazınıza Galaxy S8’in temasını yükleyerek yeni bir görünüm elde etmek oldukça kolay.

Galaxy S8’in arayüzü, Android kullanıcıları tarafından oldukça sevildi. Samsung’un piyasadaki son amiral gemisi olan cihazın ikon paketini diğer Android telefonlara yüklemek de mümkün. Üstelik bunu yapmak için telefonu root etmek gerekmiyor, yani orijinal yazılıma müdahale etmeden S8’in arayüzüne geçebilirsiniz.

Galaxy S8 TouchWiz temasını ve simgelerinin bulunduğu paket, şunları içeriyor:

Anasayfa ve kilit ekranı duvar kağıtları Uygulama simgeleri Güç menüsü simgeleri Şarj animasyonu Yuvarlanmış köşeler

Bu paket sayesinde telefonunuzda bir Galaxy S8 havası oluşturmak mümkün. Hatta Sosyal’deki üyelerimizden Alpi350’nin paylaşımına göre Xperia model bir telefona yüklenen S8 paketi sayesinde arkadaşlarınızın cihazı Galaxy S8 sanması bile olası.

Samsung Galaxy S8 Experience Theme and Icon Pack | İndir

Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak bahsi geçen paketi indirebilirsiniz. Şimdi de nasıl yükleneceğini anlatalım.

“envGalaxy_S8_Theme_noframe.apk” dosyasını indirdikten sonra üzerine dokunun ve yükleyin. Eğer yükleyemezseniz ya da telefon hata verirse, Ayarlar’dan Mağaza dışı uygulama yüklemeye izin ver seçeneğini aktif edin. Ana ekrana geri dönün. Boş bir alana basılı tutun ve Duvar Kağıtları ve Temalar ayarlarına gidin. Tema bölümünde kullanılabilir olanlarda ikinci sırada görünen, yeni yüklediğiniz paketi seçin. Temayı etkinleştirin.

Yukarıdaki adımlar size genel bir fikir vermesi içindir. Zira her Android telefonda aynı arayüz bulunmadığından ayarların olduğu menüler farklılık gösterebilir.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.